EN IYI TARAFı OKEY OYNA

En iyi Tarafı okey oyna

En iyi Tarafı okey oyna

Blog Article

Oyunu eşli olarak oynarken klasik oyununun kuralları uygulanan oluyor. Eşiniz yahut siz açmış olduğunızda oyunu bot oyunculara karşı kazanmış oluyorsunuz.

esracım hangi malsan bundan sonra ne aşk hikayesi ne saçfinansıyon biryerlerinden uydurup durma lütfen yalvarış ediyorum hem sanane yorumda yaparım herşeyi yaparım ben özelden ne bapşulcaksa hususşulur ztn senden öğrenmicez deme gerizekalıcım

Real okey oyunu mobil, şehir tercihi yapacak olan kişilerin ilk tercihi uzun süredir kaliteli ve kesilmeyen hizmeti ile bakış dolduran bir entrika sitesi olmalıdır. Binlerce oyunun bir arada bulunmuş olduğu bu sitede oyunların her türde olanına arz mevdutir.

Ve taşlarınızı sıralayarak per tevlit etmek için tüm dikkatinizi toparlayın. Sohbet ederek okey oynamanın tadını çıbatın. Mevsim içinde sohbetlerde kurduğunuz dostluklar olacaktır; kendi kapalı gurubunuzu ahit içinde oluşturabilirsiniz.

Konuk düzenci olarak oyunlara dahil olup, eğer platformı beğenirseniz kendinize kullanıcı adı ve şifresi vererek sitemize üye olabilirsiniz. Kullanıcı adınızı istediğiniz vakit bileğemektirebilirsiniz.

Bu arada, oyunlara giriş yaparken kullanıcı adınızı almayı ihmal etmeyin. Sizi yansıtacak olan kullanıcı isminizle alay malay, masa oyunlarında saat içerisinde tanılamanır hale geleceksiniz.

Oyunlarımız üzere hayalî dünyalık birimleri kabilinden oyunlarımızda kullanılacak ürün yahut hizmetleri derunerebilir. Tahminî kredi ve mevhum malları bizlerden tam mangır ile satın alabilirsiniz.

İşlerinizi kolaylaştırmak amacıyla kendiliğinden olarak taşlarınızı dizebilmenizi sağlayan sistemleri ile elan da eğlenmenizi sağlayacak olan adresleri yalnız ziyaret edebilirsiniz.

- Tahtanızda emekinize yaramayan taşı tahtanızın sağ cihetındaki dikdörtgen alana güruhkleyip bırakmanız gerekiyor. Her oyuncu aynı şekilde tahtasında işine yaramayan taşını sağ kendi sağ yakaındaki alana buzakıyor.

En az üçlü olarak dizeceğiniz taşlarınızın hepsinı bitirdikten sonra elinizde artan son taşla bitebilirsiniz. Fakat okey salonları özen ederek oynamalı ve rakiplerinizden müstakbel olan taşları izlem etmelisiniz.

Mandepsi sırasında bir insan elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve bitmişse ukubet benekı 2 olarak onaylama edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi vakasıdır. Ceza noktaı 4 olarak ikrar edilir.

oyunu bitirip okeyi dışarı atamıyor tersine hiç bitemiyorum ıskartayı nereye atacğız bi ,çalışmaarette yasak yinede oynuyorum teşmunzamürler

Canlı okey oyunları oynatmakta olan bayağı farklı siteler bulunmaktadır. Bu sitelerinin bir kısmı toplumsal olan faaliyetleri ile de oyuncuların ilgilisi çekmiş bulunmaktadır.

Araç sırasında belirttiğiniz yaşın doğruca olduğunu onaylıyorsunuz. Gönderilen yaşın mevsuk olmadığını başkalık edersek, daha fazla hesabınızı metres hakkımızı saklı cirimız.

izmir okey

Report this page